Vyhľadávanie

V ponuke je 8 nehnuteľností.
Novinky a aktuality
Druhá novinka Informujeme  našich klienotv o tom, že sme sa presťahovali do novej prevádzky v obci Beluša,...
Prvá novinka V ponuke kancelárie máme aj priemyselné budovy a nehnuteľnosti, rovnako ako  objekty...

Pomôžeme Vám?

Kontaktujte nás
Náš tím
Ľuboš Koyš

Narodil som sa tu a tento kraj poznám dobre . Moja práca je veľmi zaujímavá a robím ju rád. Som  si vedomý toho, že predaj či kúpa nehnuteľnosti je veľmi vážna vec. Preto k svojím klientom pristupujem individuálne a plním ich požiadavky precízne a spoľahlivo.

Miroslav Kopál

Rád sa stretávam s ľuďmi a rád s nimi tvorím rôzne alternatívy ich budúcnosti, spolu s ich novým domom či bytom a teší ma, keď si spokojní preberú odo mňa kľúče k novému domovu - životu.  Rád sa stretnem aj s Vami a profesionálne dosiahneme Váš cieľ.   

Ing. Jozef Jurčacko

Viete čo je najkrajšie na mojej práci ? Spokojní a nadšení klienti. Pozri: https://www.youtube.com/watch?v=1SVG8MKYJns

Ing. Stanislav Čorej

Som konateľom spoločnosti a v spolupráci s našim tímom sa zúčastňujem jednotlivých prípadov podľa ich zložitosti. Som zodpovedný za aktívny prístup maklérov k Vašim potrebám a rád Vám vysvetlím spôsob ako splniť Vaše sny a predstavy najlepšie.  

Náš tím je Vám k dispozícii v akomkoľvek prípade, radi pôjdeme kúsok s Vami na Vašej ceste k dobrej investícii do budúcnosti.

Ing. Stanislav Čorej

Erika  Kalmanová

Práca makléra je moja nová výzva. Zaujímajú ma Vaše predstavy o novom bývaní a budem rada s Vami na kúsku Vašej cesty za zmenou. Moji kolegovia a ja sme spolu tím dobrých hráčov a určite nájdeme najlepšiu cestu k Vašim predstavám.