Vyhľadávanie

V ponuke je 16 nehnuteľností.
Novinky a aktuality
Druhá novinka Informujeme  našich klienotv o tom, že sme sa presťahovali do novej prevádzky v obci Beluša,...
Prvá novinka V ponuke kancelárie máme aj priemyselné budovy a nehnuteľnosti, rovnako ako  objekty...

Pomôžeme Vám?

Kontaktujte nás
Náš tím
Ing. Jozef Jurčacko

Viete čo je najkrajšie na mojej práci ? Nájdete to na mojej stránke http://www.jurcacko.sk/ v časti Referencie.

Ľuboš Koyš

Narodil som sa tu a tento kraj poznám dobre . Moja práca je veľmi zaujímavá a robím ju rád. Som  si vedomý toho, že predaj či kúpa nehnuteľnosti je veľmi vážna vec. Preto k svojím klientom pristupujem individuálne a plním ich požiadavky precízne a spoľahlivo.

Marcela Ivanovičová

Som realitný maklér, poradca a interiérový dizajnista. Reality je môj životný SEN a moju prácu robím s láskou a odhodlaním. Rada nájdem východisko či riešenie k spokojnosti. Je moja radosť nájsť pre Vás NOVÉ BÝVANIE či vhodného KUPUJÚCEHO.  

Miroslav Kopál

Rád sa stretávam s ľuďmi a rád s nimi tvorím rôzne alternatívy ich budúcnosti, spolu s ich novým domom či bytom a teší ma, keď si spokojní preberú odo mňa kľúče k novému domovu - životu.  Rád sa stretnem aj s Vami a profesionálne dosiahneme Váš cieľ.   

Ing. Stanislav Čorej

Som konateľom spoločnosti a v spolupráci s našim tímom sa zúčastňujem jednotlivých prípadov podľa ich zložitosti. Som zodpovedný za aktívny prístup maklérov k Vašim potrebám a rád Vám vysvetlím spôsob ako splniť Vaše sny a predstavy najlepšie.  

Náš tím je Vám k dispozícii v akomkoľvek prípade, radi pôjdeme kúsok s Vami na Vašej ceste k dobrej investícii do budúcnosti.

Ing. Stanislav Čorej

Erika  Horváthová

Práca makléra je moja nová výzva. Zaujímajú ma Vaše predstavy o novom bývaní a budem rada s Vami na kúsku Vašej cesty za zmenou. Moji kolegovia a ja sme spolu tím dobrých hráčov a určite nájdeme najlepšiu cestu k Vašim predstavám.